Tesisi "Azov Verf" dredgers, yüzer vinçler, küçük boyutlu gemiler ve nehir-deniz sınıfı römorkör dahil olmak üzere teknik filosu, bir geliştiricisi ve üreticisidir.

Fabrika eski liman balık konserve (Harbour Schmidt) yakın, Kalmius haliç Mariupol kentinde yer almaktadır.

  Судостроение * Украина Судостроение * Украина

Şirketin kuruluşundan bu yana, biz geliştirdik ve hamuru üzerinde saatte 160 4000 ton arasında kapasiteye sahip, 3 ila 30 ton ve taraklayıcılar gelen kapasiteli, tarama donanımları yüzen vinç çeşitli uygulamıştır. Bizim gelişmeler Ukrayna ve Rusya büyük işletmelerde mükemmel sonuçlar göstermiştir.

Tüm gelişmeler Ukrayna ve Rusya Gemi Kayıt olmuştur.

İsteğiniz üzerine, "Azov Verf" LLC römorkör, dredgers, yüzer vinçler, motozavozni, boru hattı makinaları ve çap ve trol balıkçılığı 500 mm üretmek için "KP KOMMUNEKORESURSY" hazır.

Buna ek olarak, Ltd "KP KOMMUNEKORESURSY" teknik filosu için proje dokümantasyonu geliştirme yeteneğine sahiptir.
Teknik filo gemiler arasında özel bir yeri römorkör işgal. Onlar çekme feribot ve diğer motorsuz yüzer fonlar, nehir keşfetmeye işlerin yürütülmesi, geçitler, köprülerin bakım ve kişilerin bile taşınması için kullanılır. Ama sığ taslak arasında en seçkin sığ derinliklerde çalışma için vazgeçilmez olan tacir Proje 730, çekiştiriyor.

© 2016-2023 ООО «АЗОВ ВЕРФЬ» * Судостроение, судоремонт, берегоукрепление, строительство и ремонт гидротехнических

сооружений, дноуглубительные работы, строительство зданий и сооружений * Мариуполь, Российская Федерация * Все права защищены


Рейтинг@Mail.ru