Завод "АЗОВ ВЕРФ" -  є розробником і виробником суден технічного флоту, в тому числі земснарядів, плавкранів, маломірних суден, а також буксирів класу річка-море.

Завод розташований в межах міста Маріуполя в гирлі річки Кальміус, в районі рибоконсервного заводу старої гавані (Гавань Шмідта).

З моменту заснування підприємства нами розроблені і впроваджені різні види днопоглиблювальної техніки: плавкрани, вантажопідйомністю від 3 до 30 тонн і земснаряди, продуктивністю від 160 до 4000 тонн на годину по пульпі. Наші розробки показали чудові результати на великих підприємствах України і Росії.

Всі наші розробки пройшли Судновий регістр України і Росії.

На Ваше замовлення "АЗОВ ВЕРФ" готове виготовити буксири, земснаряди, плавкрани, мотозавозні, трубоукладчики діаметром до 500 мм і риболовецькі траулери.

Крім того, ТОВ "АЗОВ ВЕРФЬ" має можливість розробляти проектну документацію на судна технічного флоту.
Особливе місце серед суден технічного флоту займають буксири. Вони застосовуються для буксирування поромів та інших несамохідних плаваючих засобів, виконання робіт з розвідки річки, по обслуговуванню переправ, мостів, і навіть з перевезення людей. Але найбільш виділяються серед буксирів мелкосідящіе буксири-штовхачі проекту 730, які незамінні для виконання робіт на малих глибинах.

  Судостроение * Украина Судостроение * Украина

© 2020 ООО «АЗОВ ВЕРФЬ» * Судостроение, судоремонт, берегоукрепление, строительство и ремонт гидротехнических

сооружений, дноуглубительные работы, строительство зданий и сооружений * Мариуполь, Украина * Все права защищены


Створення сайтів Маріуполь, веб дизайн, пошукова оптимізація SEO Рейтинг@Mail.ru
Создание сайтов Мариуполь, поисковая оптимизация SEO